הומאופתיה

הומאופתיה קלאסית מהי?

 

הומאופתיה היא תורת הריפוי שהעיקרון המרכזי שמנחה אותה הוא "דומה בדומה יתקן". לאדם יש יצר חיים השומר על תהליכי החיים. מעצם מהותו הוא נתון בחוק הבסיס כי הבריאות היא היסוד של כל העולם. אדם חולה מהווה סטייה מן המערכת התקינה ויש לו תקנה לשוב לבריאותו באם תינתן הסביבה המתאימה להשבת הבריאות השלמה.

 

ההומיאופתיה מייצרת לאדם סביבה להשבת הבריאות וכך אדם מבריא מהתופעות שהוא התלונן. התופעות יכולות להיות בכל חלקי הגוף: על העור, בבטן, בחזה, בגפיים ועוד... וכן תופעות רגשיות, התפרצויות זעם, סיוטי לילה, פחדים, דאגות וחרדות, בעיות התפתחות אצל תינוקות וילדים, מוטוריקה, בעיות למידה, קשיי הבנה, בעיות אכילה, קשיי גמילת לילה, ציליאק, אוטיזם  וכו'..

 

למי מתאים הטיפול ההומיאופתי?

הטיפול ההומיאופתי מתאים לכל אדם בכל גיל עם רצון  להבריא ולחולל שינוי משמעותי בחייו לטובה.

 

הטיפול ההומיאופתי מקנה לאדם רכישת כלים להתמודדות וכן להתפתחות רוחנית בריאה בחיים.

 

הטיפול ההומיאופתי דורש בלעדיות. אין לערבב בין טיפול הומיאופתי לתכשירים רפואיים מקובלים ותרופות למיניהן.

 

אדם שמלכתחילה לוקח תרופות כלשהן באופן קבוע יום יומי אינו יכול לקבל טיפול הומיאופתי, אלא יידרש ליווי צמוד של שינוי תזונתי משמעותי בכדי ליצור מצב בריאות אוטונומי נטול תלות תרופתית כלשהי.

 

הטיפול ההומיאופתי עוזר לאנשים, נשים, ילדים ותינוקות עם בעיות רגשיות, בעיות התנהגותיות, בעיות התפתחות, בעיות תקשורת, בעיות אכילה, אוטיזם, מחלת הנפילה, מחלות אוטואימוניות, מצבי רוח קיצוניים וגם בנושאים כמו נשירת שיער, כינים, פצעים בגוף, פטריות ועוד....