בריאות

ממרח חומוס ביתי

כוסיות שקדים ממולאות בפירות

אגסים ביין ושקדים

 

 

אדם בריא. כמה פולמוסים וכתבים נכתבו על עניין הבריאות והחולי.  והוא עניין פשוט להבנה וקשה ליישום במיוחד בדור שלנו. 

בריאותו של אדם אינה נמדדת בכמה הוא חולה בחורף או מנוזל ואם יש לו חום. בריאות האדם נמדדת במדדים רחבים יותר של זמן והתמודדות עם הגורמים החיצוניים לנו. וזאת על מנת לשמר את תקינות המערכות ותפקודן.

הגוף שלנו מתפקד בטמפרטורה מאוזנת של בין 36 מעלות ל37 מעלות בערך. (כמובן שהטמפרטורה משתנה לאורך כל היום. בבקר הטמפרטורה נמוכה, בצהרים גבוהה, ולקראת השינה יורדת הטמפרטורה שוב. נשים בהריון עם טמפרטורה גבוהה יחסית לשם שמירת חום העובר). המערכות יעשו הכל כדי לשמר טמפרטורה זו על מנת לשמר את החיים של האדם. ולכן כאשר בחוץ הטמפרטורה נמוכה מהרגיל המערכות יפעילו את כל הנדרש כדי לייצר חום מספיק שיהיה מאוזן ויגיע לטמפרטורה הרצויה וכך הפוך. מבחינה לוגית שינוי הטמפרטורה בסביבתו של האדם היתה מציאות שהמערכות צריכות לתת תשובה הפוכה כדי לשמור על איזון החיים. דוגמא נוספת: אדם מכניס לפיו מזון מקולקל. ברגע הזיהוי המערכות יעשו הכל כדי לפלוט את האוכל המקולקל שנכנס לגוף. אז האדם יקיא או ישלשל. לא יהיה לו תיאבון. והוא רק יצטרך לשתות מעט מים עד שהקילקול יצא מגופו. ושוב על מנת לשמר את החיים של האדם. 

עכשיו נתבונן באדם המקיא.

 

האם נאמר שהוא חולה???

 

כמובן שלא, אלא הוא בתהליכי הבראה. המערכות שלו עובדות מצויין לשם סילוק הרעל שנכנס לגופו. (הבחירה שלו לאכול משהו מקולקל, היתה החולי שלו). ולכן ההתייחסות שלנו אל הקיא אינה כאל החולי שצריך להפסיקו על ידי טיפול תרופתי כלשהי (טבעי או כימי). אדם כזה לא יאכל לפחות יממה, אלא ישמור על נוזלי הגוף על ידי שתיית מים ויוטב לו.

 

האדם בריא ולכן הוא הקיא!

 

באתר זה תמצאו מידע יקר מפז על בריאות. איך מתייחסים לאדם כשיש לו תהליכי בריאות.

 

לייעוץ אישי תמיד ניתן להתקשר 0542003118

 

אם מישהו רוצה להפסיק טיפול תרופתי או כל טיפול רפואי אחר, הוא עושה זאת על דעת עצמו ואין מיכל גואלמן, או מי מטעמה ו/או אתר זה לוקחים אחריות על מעשים מסוג זה או כל מעשה אחר וככלל אנו ממליצים להיוועץ עם רופא, ושרופאים יטפלו בכל מה שקשור לתרופות. הצופה מודע לכך שהוא לוקח אחריות מלאה על עצמו ועל החלטותיו. הרפואה הטבעית עוזרת להפעיל את כוחות הריפוי העצומים הקיימים בטבע והפועלים בגוף של כל אחד ואחת מאיתנו, כאשר מבצעים את הריפוי הטבעי בצורה נכונה הרופאים בעצמם מורים על הורדת מינוני התרופות עד כדי הסרתם לחלוטין וזוהי הדרך המומלצת לפעול למי שמעוניין להיפטר מהשימוש בתרופות ו/או כל טיפול רפואי אחר. (הנוסח בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים בשווה)